Add to Calendar
Date Teams/Event Time Score Links
September
Thu. 1 at Millikin Final W, 2-0
Sun. 4 at Ohio Wesleyan Final W, 3-1
Wed. 7 vs. St. Mary-Woods Final W, 10-0
Sat. 10 vs. Buffalo St. @ Dallas, Pa. Final L, 2-1
  Misericordia Tournament
Sun. 11 vs. Rochester Inst. @ Dallas, Pa. Final L, 4-2
  Misericordia Tournament
Wed. 14 at DePauw Final W, 4-3
Sat. 17 vs. Mount Union Final - 2OT W, 4-3
Sun. 18 vs. Spalding Final W, 2-0
Sat. 24 at Berea Final W, 8-0
 
October
Sat. 1 vs. Defiance * Final W, 7-0
Wed. 5 vs. Hanover * Final W, 2-0
Sat. 8 at Bluffton * Final W, 7-1
Wed. 12 at Manchester * Final W, 7-0
Sat. 15 vs. Mt. St. Joseph * Final L, 1-0
Wed. 19 at Transylvania * Final W, 1-0
Sat. 22 vs. Earlham * Final W, 4-0
Wed. 26 vs. Rose-Hulman * Final W, 1-0
Sat. 29 at Anderson (Ind.) * Final W, 2-0
 
November
Tue. 1 vs. Rose-Hulman % Final W, 2-0
  HCAC Tournament Semifinal
Sat. 5 vs. Hanover % Final L, 1-0
  HCAC Tournament Championship Match
 
September
Fri. 1 vs. Olivet Final L, 2-1
Sun. 3 vs. Thomas More Final W, 2-0
Wed. 6 at Centre Final L, 2-0
Sun. 10 at Ill. Wesleyan Final L, 1-0
Wed. 13 at Spalding Postponed
Tue. 19 vs. DePauw Final W, 2-1
Fri. 22 vs. Westminster (Mo.) Final W, 1-0
Tue. 26 at Kenyon Final W, 1-0
Sat. 30 at Defiance * Final W, 7-1
 
October
Wed. 4 at Hanover * Final W, 1-0
Sat. 7 vs. Bluffton * Final W, 7-0
Wed. 11 vs. Manchester * Final W, 5-2
Sat. 14 at Mt. St. Joseph * Final L, 3-1
Wed. 18 vs. Transylvania * Final W, 5-1
Sat. 21 at Earlham * Final W, 5-2
Wed. 25 at Rose-Hulman * Final W, 2-1
Sat. 28 vs. Anderson (Ind.) * Final W, 3-0
 
November
Wed. 1 vs. Anderson (Ind.) % Final W, 1-0
  HCAC Tournament - Semifinals
Sat. 4 vs. Mt. St. Joseph Final W, 2-0
  HCAC Tournament - Championship
Sat. 11 vs. Arcadia % @ Pittsburgh, Pa. Final L, 3-1
  NCAA DIII Tournament First Round
 
August
Tue. 21 at Ill.-Springfield # Final L, 4-0
  Exhibition
 
September
Sat. 1 at Concordia Wisconsin Final W, 5-4
Fri. 7 at Fontbonne Final - 2OT T, 1-1
Sat. 8 at Washington (Mo.) Final L, 5-0
  Wydown Classic
Tue. 11 at DePauw Final - OT L, 3-2
Thu. 13 at Thomas More Final - 2OT W, 2-1
Sun. 16 vs. Kenyon Final L, 4-1
Wed. 19 vs. Ill. Wesleyan Final L, 3-0
Sat. 22 at Alma Final W, 2-1
Wed. 26 vs. Centre Final L, 5-0
Sat. 29 vs. Defiance * Final W, 7-0
 
October
Wed. 3 vs. Hanover * Final L, 4-2
Sat. 6 at Bluffton * Final W, 7-2
Wed. 10 at Manchester * Final W, 3-1
Sat. 13 vs. Anderson (Ind.) * Final W, 3-0
Wed. 17 vs. Rose-Hulman * Final L, 2-0
Sat. 20 at Earlham * Final W, 4-1
Wed. 24 at Transylvania * Final L, 2-1
Sat. 27 vs. Mt. St. Joseph * Final L, 4-1
 
August
Mon. 26 at Spalding # 7:00 PM
Fri. 30 vs. Trine 5:00 PM
 
September
Sun. 1 vs. Concordia Wisconsin 1:00 PM
Fri. 6 vs. Wis.-La Crosse @ Bloomington, Ill. 8:00 PM
Sat. 7 vs. Calvin @ Bloomington, Il. 8:00 PM
Tue. 10 vs. DePauw 5:00 PM
Sun. 15 vs. Alma 11:00 AM
Wed. 18 vs. Denison 7:30 PM
Sat. 21 at Kenyon 1:00 PM
Tue. 24 at Centre 7:00 PM
 
October
Tue. 1 at Wittenberg 7:00 PM
Sat. 5 at Defiance * 1:00 PM
Wed. 9 at Hanover * 5:00 PM
Sat. 12 vs. Bluffton * 6:00 PM
Wed. 16 vs. Manchester * 7:00 PM
Sat. 19 at Anderson (Ind.) * 1:00 PM
Wed. 23 at Rose-Hulman * 7:30 PM
Sat. 26 vs. Earlham * 6:00 PM
Wed. 30 vs. Transylvania * 7:00 PM
 
November
Sat. 2 at Mt. St. Joseph 5:00 PM
# Exhibition
* Conference
% Post season
Bold team: Home event